Říká se, že v Praze je blaze, ale draze. Pokud zde bydlíte, jistě dáte za pravdu, že životní náklady mohou být dražší, ale i tak si lze za malé náklady v Praze užít mnoho krásných zážitků. Mezi ty nejhezčí zážitky patří ty gastronomické. Je jedno, jestli v Praze bydlíte, jste zde na výletě nebo snad jen na služební cestě, každý potřebuje jíst a nejlépe tak učiníte na místě, kde je příjemné prostředí a skvělá česká kuchyně.

Kde se nachází skvělá restaurace v centru Prahy? Pouhých 15 minut chůze od Starého města se nachází bistro & bar Botanique, společně se stejnojmenným hotelem. Můžete si zde dopřát vynikající oběd, každý den se zde servírují tradiční české pokrmy v moderním pojetí, dále také bezlepkové pokrmy a jídla vhodná pro vegany a vegetariány. Lifestylový hotel Botanique, ve kterém se bistro s barem nachází, dbá na ekologii a zdejší prostředí evokuje velmi uklidňující atmosféru, která doslova láká k příjemnému odpočinku.

Na jídlo i na drink

Obědy se zde servírují každý den, pokud vás bistro na Florenci zaujme, můžete se stát pravidelnými strávníky a kochat se uměním zdejších kuchařů, kteří vás pokaždé překvapí něčím novým. Pokud není vaším cílem jíst, ale pít, je pro vás jako dělaný bar, kde si můžete dát k pití na co si jen vzpomenete. Milovníci vín zde mají otevřené dveře, můžete si vybrat z mnoha lahodných vín to, které vám bude nejvíce po chuti. Nejvíce však oceníte místní koktejly, dát si můžete jak tradiční koktejly, tak i celou řadu netradičních, které vám umožní okusit nové chutě a rozšířit své obzory.

Bistro s barem je vhodné pro každého bez rozdílu, najdete zde dobré jídlo, pití a příjemné prostředí. Místa si můžete dokonce i rezervovat, společně s menu najdete vše přímo na stránkách hotelu Hotelbotanique.cz. Zajistit si zde můžete také ubytování, hotel má 4 hvězdičky a jediná noc vás přesvědčí o tom, že jste lepší místo na strávení noci vybrat nemohli. Hotel, bistro i bar Botanique se těší na vaší návštěvu.

Similar Posts