V předchozím článku jsme vám prozradily první dva důvody, a to stabilní přívětivé teploty a vstřícné obyvatelstvo. Jaké další důvody stojí za návštěvou Havaje?

Překrásné pláže a zajímavá historie

I na Havaji na vás dýchne tamní historie, ať už v podobně tradičních tanců, odívaní či památek. Důvodem, proč většina osob vyráží na Havaj, jsou právě nádherné pláže, přičemž přes 750 mil břehu lemují právě pláže. Snadno zde najdete pláž, kde budete naprosto sami.

Sopky a oceán

Na Havaji si užijete překrásných scenérií a také mnoha výšlapů. Chodit zde můžete nejrůznější treky, které vám nabízí nejen pořádné procvičení kondici, ale i jedinečné výhledy a pobyt ve zdejší krajině. A když sejdete níže, dostanete se na pláž, k oceánu, který má jedinečnou sílu. Kdo byl zatím jen u moře oceán ho jistě překvapí. Užívejte si na Havaji dokonalé surfování a západy slunce.

Ochutnejte Havaj

Nesmíme zapomenout ani na skvělé havajské jídlo, které je mozaikou různých kuchyní. Ochutnejte vepřové maso kalu zapečené s banány, čerstvé mořské plody v podobě havajské poke a další speciality.

Similar Posts