Nemálo lidí si zvyklo odlétat z naší české zimy alespoň na čas do teplých krajů a následovat opožděně stěhovavé ptáky.

Na rozdíl od ptactva ale většinou nespočinou v zimovištích až do teplého jara, neboť se ke svým středoevropským závazkům musejí vracet zpět už po pár dnech či v lepším případě týdnech. Do sychrava, do chladu…

Aby dovolená tohoto typu přinesla víc radosti a úlevy než strastí, vyžaduje přiměřenou přípravu na odlet, a ještě větší na přílet, protože jinak se z vodorovné polohy na lehátku na pláži hned tak cestovatel nedostane a v horizontu si poleží s chřipkou nebo bakteriální infekcí, která jej sklátí ihned po příletu.

Nápor na lidskou imunitu totiž změna podnebí a rozdíly venkovních teplot přes 30 °C bezpochyby je. Vždyť někdy stačí i mnohem míň: přeběhnutí z klimatizovaných prostor ven nebo v rámci zběsilého únorového počasí v pár dnech letos u nás v Česku.

Před návratem zpět z dovolené, ale i před hlášenou změnou venkovních teplot u nás, je žádoucí připravit svoji imunitu na náraz chladu, virů a bakterií.

Kromě tepla a vitamínů ve všech formách je osvědčené zadotovat organismus enzymovou kúrou léku Wobenzym, která podpoří imunitu zvenčí stejnými prostředky jako funguje zevnitř.

Směs pečlivě vybraných enzymů, které lék obsahuje, nastartuje a posílí obranné procesy těla zmateného nečekaným chladem nebo jiným překvapivým až stresovým zážitkem, o které nebývá nikdy nouze. Více na www.wobenzym.cz

Similar Posts