Pravá kůže je kvalitním přírodním materiálem, který je vhodný k výrobě obuvi, ošacení, nábytku, ale také různých doplňků. Oblibě se těší například peněženky, pouzdra na doklady a jiné kožené doplňky denní potřeby, které jsou výborným tipem na dárek. Například peněženka kožená potěší chlapa v každém věku, jelikož je to nejen praktická věc, ale také výraz elegance a vytříbeného vkusu. Pravá kůže je prostě ozdobou každého správného muže a navíc také zárukou dlouhé životnosti.

Další výrobky z kůže

Hitem posledním let jsou platební karty, ale také různé karty klubové nebo slevové. Celá řada obchodů dnes nabízí svým zakazníkům slevové karty, které je opravňují využívat slevové akce a další výhody příslušného obchodu. Pokud se takovéto karty nahromadí, učiní z pánské, ale i dámské peněženky nevzhlednou kouli. Proto se vyplatí pořídit si zvláštní pouzdro na karty, které vaší peněžence odlehčí a navíc budete mít všechny karty uložené v jednom pouzdře. Zvláštní kožená peněženka na karty je ideálním řešením, které všechny vaše karty zpřehlední a také ochrání před polámáním či jiným poškozením.

Nabídka pouzder na karty a na doklady

Vybrat si můžete nejen z různých materiálů, ale i z různých barevných odstínů. Vedle této rozmanitosti jsou na výběr pouzdra na karty s přezkou, se sponou nebo na zip. Pouzdro na karty lze využít i jako peněženku nebo obal na kreditky a najde využití i jako pořadač na platební, slevové a jiné členské karty. Některá pouzdra mají také kapsy na bankovky.

Další kožené výrobky

Nechcete-li nosit drobné po kapsách, pořiďte si malou peněženku na drobné. Máte-li v peněžence také různé doklady, ať už je to občanský průkaz, řidičský průkaz, osvědčení o technickém průkazu či jakýkoliv jiný průkaz, můžete je mít přehledně uložené v kožené dokladovce. Praktická a elegantní i dokladovka z pravé kůže, kterou si můžete vybrat v barvě černé, hnědé, ale i jiné. Kromě peněženek, pouzder a dokladovek nabízí obchod AHAL i další kožené výrobky, jako například klíčenky, visačky na kufry, tašky nebo oblíbené brašny přes rameno.

Similar Posts