Polsko je krásnou zemí pro mnoho účelů, od rekreace až po nakupování. Je zde mnoho úchvatných měst, které jsou Čechům velmi dobře známá a jedním z nich je i Krakow. Pokud v tomto městě bydlíte nebo sem často cestujete, možná už jste přišli na to, že nejpohodlnější a nejrychlejší cestování vám zde zajistí letadlo. Cestování do Polska nebo z Polska letadlem zabere jen chvíli a navíc jde o nejbezpečnější způsob cestování. Je ovšem vhodné dopředu promyslet, jak budete parkovat.

Jaké parkování zvolit?

Možná už hledáte, jaké je pro vás nevýhodnější parkování na letišti v Krakowě. Parkovat můžete přímo na letišti, ale nejde o levnou záležitost. Mnoho lidí má z parkování takový strach, že si raději zaplatí taxi nebo na letiště cestují autobusem. Parkování se obáváte zcela zbytečně, u letiště můžete zaparkovat snadno a levně, stačí znát způsob, jak parkování hledat. Nemusíte využívat jen parkování na letišti, nabízí se vám velké množství přilehlých parkovišť, která jsou v v blízkosti letiště. Nejde o žádná pofidérní parkoviště, ale o kvalitní a oplocená parkoviště, která jsou nepřetržitě monitorovaná. Vaše auto zde bude jako v trezoru. Abyste si mohli místo na takovém parkovišti zarezervovat, stačí použít online parkovací systém Parklot.

Jeho použití je velmi snadné, stačí přejít na web parklot.cz, kde se nachází jednoduchý formulář. Vyberete v něm preferované letiště a následně datum a čas odjezdu a příjezdu. Potom už jen potvrďte hledání a zobrazí se vám volná parkovací místa i s celkovou cenou za parkování. Vyberte si z nich a zarezervujte si ho. Následně už se jen stačí v daný den na parkoviště dopravit a vůz zde zanechat. Bez parkovací karty se váš vůz nikam nedostane. Přímo na parkovišti vás vyzvedne klimatizovaný autobus, který vás dopraví až na letiště. Celý proces je velmi snadný a zajisté si ho zamilujete.

Similar Posts