Pro většinu lidí je velmi nepříjemná představa, že se jim na pozemku pohybuje nějaký nezvaný host. Přesto se to stává velmi často. Někteří lidé si myslí, že je velmi malá šance, že by si zrovna jejich pozemek prohlížel nějaký zloděj nebo že by byl na pozemku stalker či nějaký vandal. Šance je vysoká, obzvláště v dnešní době a pokud by vám někdo odcizil nebo poškodil něco, co vám patří, už by bylo příliš pozdě. Zjistěte včas, jestli se u vás někdo nepohybuje, pomůže vám fotopast.

Fotopasti neunikne nic

Mnoho lidí má u domu kamery, ty jsou všem na očích, ale často to vede zloděje, aby si našel jinou cestu. Fotopast je jiná, je nenápadná a nikdo o ní neví, kromě vás. Fotopast se umístí na strom na vašem pozemku, ze kterého bude pečlivě monitorovat potřebnou oblast. Má na svém těle citlivé PIR čidlo, které reaguje na tepelný pohyb. Znamená to, že když na pozemek vkročí jakýkoliv člověk nebo zvíře, fotopast to pozná a během zlomku pořídí snímek. Fotopasti disponují nočním přísvitem, takže zajistí kvalitní snímky i za úplné tmy. To přijde vhod, protože většina zlodějů chodí právě večer.

Pokud si pořídíte fotopast s LCD displejem, můžete si záznam prohlížet přímo na těle fotopasti, jinak ji můžete propojit s počítačem nebo s jiným zařízením.

Jestliže ji chcete využít pro ochranu majetku, je vhodné pořídit fotopast, která disponuje GSM modulem. Taková fotopast vám snímky bude posílat přímo na váš telefon, případně na email. Znamená to, že budete ihned informováni o každé hrozbě. Fotopasti jsou na baterie, takže nejste omezeni v tom, kam je umístíte. Jelikož jsou velmi odolné, budou venku spolehlivě fungovat za každého ročního období. Cena fotopastí není vysoká, můžete si tak za minimální investici zajistit spolehlivého hlídače, se kterým budete mít jistotu, že jste v bezpečí. Vyberte si svou fotopast na Fotopast.eu.

Similar Posts