Chcete-li se pochlubit skutečně luxusní a reprezentativní koženou peněženkou, vyberte si takovou, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. Široký výběr pánských, dámských, dětských či sportovních peněženek, ale také speciálních peněženek pro leváky či velice oblíbených dolarovek, nabízí obchod Peněženky AHAL. Hlavním znakem peněženek, ale i dalšího koženého zboží nabízeného tímto obchodem je prvotřídní kvalita.

Kategorie peněženek

V této kategorii jsou nejrůznější druhy a typy peněženek rozdělených podle toho, pro koho jsou určeny. Kromě klasického provedení zde najdete i netradiční a málo obvyklé typy peněženek. Hlavním materiálem, ze kterého je většina peněženek v obchodu AHAL, je vysoce kvalitní pravá kůže. V sortimentu ovšem nechybí ani peněženky z umělé kůže nebo kombinace těchto dvou druhů kůží. Dalším typem jsou takzvané dolarovky, což jsou v podstatě peněženky se sponou určené na papírové bankovky. Pořídit si můžete i speciální koženou peněženku na mince.

Visačky na kufry

Pokud často cestujete, budou se vám hodit nezničitelné kožené visačky, nebo-li štítky na kufr. Visačku jednoduše připnete k držadlu kufru pomocí pevného poutka. Dovnitř štítku vložíte štítek se svým jménem, adresou, případně i číslem telefonu. Štítky na kufrech slouží k tomu, aby vám případně ztracené zavazadlo na letišti nebo v hotelu mohlo být snáze vráceno. Z tohoto důvodu se štítky na kufry staly již nedílnou součástí každého cestovatele, který se díky štítku může cítit pohodlněji a hlavně klidněji, že o svůj kufr nepřijde.

Další kožený sortiment

Jednou z dalších kategorií jsou různá kožená pouzdra, až už na klíče, na doklady, na karty či na brýle. Pouzdra jsou stejně jako peněženky či štítky na kufry vyrobena převážně z pravé kůže. Vedle klasických barev pravé kůže, najdete v kategorii pouzder i pestrou škálu jiných barev. Například pouzdro na platební či zákaznické karty vám může odlehčit peněženku a samotné karty ochránit před poškozením.

Similar Posts