Společnost UNIKONT GROUP s.r.o. byla založena v roce 1991. Od té doby se zařadila mezi největší společnosti v oblasti čistící a komunální techniky. Je 100 % česká. Své aktivity rozvíjí u nás a na Slovensku. Venkovní úklid má na starosti Komunální divize.

Společnost poskytuje široké portfolio různých značek, které vyrábějí světoví výrobci – HAKO, MULTICAR, POWERBOSS, MINUTEMAN, WIELAND, FRANK, RIBO, GHIBLI, AS MOTOR, TIMAN, TRILETY nebo EPOKE.

Je výhradním dovozcem pro většinu nabízených značek. V nabídce naleznete nejen stroje určené pro komunální úklid, ale také pro úklid vnitřních prostor.

Muticar M29

Tato multicara je kompaktní, snadno se ovládá a poskytuje flexibilní řešení určené pro celoroční provoz. Tento stroj využijete na jaře pro zametání, v létě vám pomůže sekat, na podzim vysát listí a v zimě čistit. Je navržena v modulární koncepci. Její úzkorozchodný nosič nákladu a nářadí je ideální volbou pro širokou škálu aplikací. Lze jej využít jako komunální techniku, v zahradnictví, při terénních úpravách nebo pro likvidaci. Díky užitečnému zatížení až 3,2 tuny může být stroj používán „All in One“ nejlepším možným způsobem a v každé sezóně. Díky tomu se zvyšuje jeho nákladová efektivita.

Multicar M31

Tyto multicary jsou maximálně funkční a hospodárné. Jedná se o univerzální nosiče nářadí a výkonné transportéry. Bonusem je bezpečnost, komfort a ergonomicky optimalizovaná konstrukce kabiny. Díky extra velkým oknům umožňuje multicara dokonalý výhled na provoz a nástroje. Lze ji používat pro více než 300 kombinací nástrojů. To umožňují tři upevňovací přihrádky. Se strojem se dá velmi snadno manévrovat a díky všestrannosti splňuje koncepci „jeden za všechny“.

Similar Posts