Kolik jazyků umíte? Většina lidí umí více než 1 jazyk a pouze 40 % populace neumí jiný než svůj rodný jazyk. V současné době je ostuda nedomluvit se alespoň jedním jazykem. Jazyky se hodí neustále, oceníte je při cestování, při hledání práce, ale také při jiných příležitostech, třeba v zahraničí narazíte na ideální protějšek, budete chtít sledovat filmy v originálním jazyce nebo si přečíst knihu v původním jazyce. Znalost jazyků je v dnešní době velmi ceněná. Pokud už nějaký jazyk umíte, ale aktivně ho nepoužíváte, začnete ho zapomínat.

Britannika vás naučí jazyky i z pohodlí domova

Někteří lidé se učí jazyky svépomocí, ale není to nejlepší volba, protože je zde velký prostor pro chyby a také vám nikdo nevysvětlí vše, co potřebujete vědět. Oblíbené jsou kurzy, ale ne každý má na ně čas. Zavítejte na https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/ a zajistěte si individuální výuku jazyků. Tato jazyková škola vám zajistí individuální výuku jazyků a to prezenčně i online. Individuální výuka je mnohem intenzivnější, protože je zaměřena pouze na vás, snadno odstraní vaše nedostatky a budete dělat velmi rychlé pokroky. Tato výuka se vám plně přizpůsobí, takže pokud to máte časově složité, nemusíte být smutní.

Online se můžete učit anglicky, německy, francouzsky, italsky, rusky a španělsky. Dokonce se můžete učit i specializované druhy jazyka, jako je třeba obchodní němčina nebo medicínská angličtina. Zvolíte si požadované dny výuky, intenzitu výuky ale také dobu výuky. Stanovit můžete i další požadavky, jako je zaměření výuky nebo den zahájení výuky. Můžete si objednat celý balík hodin, ale pokud si chcete online výuku jen vyzkoušet, můžete si zaplatit jednu ukázkovou hodinu a podle ní se rozhodnout, jestli si koupíte další hodiny. Zjistěte více informací přímo na webu jazykové školy https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/.

Similar Posts