Pod pojmem autobazar si většina z nás představí typický autobazar, kde jsou vystavena ojetá osobní vozidla. Již méně obvyklé jsou bazary s nákladními automobily. Ovšem existuje výjimka, která svou výhodností nemá konkurenci. Jedná se o mezinárodní bazar nákladních automobilů, který funguje na internetu již více než deset let pod názvem Truck 1. Na stránkách Truck 1 je možné jak prodávat, tak kupovat nákladní auta, ale také stavební či zemědělské stroje včetně nejrůznějších náhradních dílů.

Jak to probíhá?

Každý, kdo chce tuto službu využívat, se nejprve musí zaregistrovat, čímž se stane plnohodnotným členem Truck 1. Od té doby může kdykoliv do tohoto virtuálního bazaru zadávat své nabídky, nebo naopak vyhledávat v bohaté nabídce nákladních vozidel i další nákladní techniky. Jelikož se jedná o mezinárodní bazar nákladních automobilů a nákladní techniky, je výběr bohatší o zahraniční nabídky. Stejně tak má i prodávající mnohem větší naději výhodně prodat svůj ojetý nákladní automobil, jelikož si jeho nabídku budou prohlížet i zájemci v jiných zemích.

Další výhody prodeje i koupě

Pokud by vás odradila ohromná spousta nabídek, kterou se nechcete probírat, stačí zvolit rychlejší a efektivnější metodu. Na stránky Truck 1 jednoduše umístíte svou poptávku včetně podstatných parametrů, kterou Truck 1 okamžitě zařadí tak, že ji budou mít k dispozici tisíce zaregistrovaných prodejců jak v ČR, tak v zahraničí. Obdobně budete postupovat v případě, že budete chtít své nákladní auto nebo jakoukoliv nákladní techniku či náhradní díly prodat. Prostě svou nabídku zadáte do příslušné kolonky a poté již jen v klidu očekáváte návrhy zájemců.

Velmi snadné hledání

Výše popsané hledání na stránkách Truck 1 si můžete ještě více usnadnit tím, že se tzv. filtrováním proklikáte na vozidlo, o které máte zájem. To znamená, že se zaměříte například na kategorii nákladních skříňových aut, která je dále rozdělena do podkategorií pojízdných prodejen, chladírenských aut, přepravníků zvířat atd. Prodej nákladní techniky Truck 1 má ještě jednu přednost, se kterou se v jiných autobazarech nesetkáte. Vedle běžných údajů je u konkrétní nabídky uveden kontakt na prodávajícího, se kterým se můžete ihned spojit a projednat podmínky prodeje.

Similar Posts