Čeká vás velké stěhování? Nemáte mezi přáteli nikoho, kdo by vlastnil větší auto či dodávku? Žádný problém! Vsaďte při stěhování na půjčení dodávky a odpusťte si několikanásobné přejíždění a stěhování po malých částech. Se zapůjčenou dodávkou vše přestěhujete během jednoho dne.

Rychle a jednoduše

Stěhování je většinou spojené se stresem, prací navíc a přejížděním autem tam a zpět. Aby bylo pro vás stěhování rychlou akcí, doporučujeme stěhování se zapůjčenou dodávkou. Díky ní bude vaše stěhování méně otravné a jednoduší. Půjčovna dodávek Praha je ideálním pomocníkem i v tomto případě. Ta vám nabízí bezkonkurenční ceny, které se pohybují od 390 Kč za den, také neomezený počet kilometrů a rady s výběrem vozu. Vyplňte na jejich stránkách nezávaznou poptávku po dodávce prostřednictvím formuláře a operátoři vám již s výběrem vhodného vozidla pomohou. Prohlédnout si na stránkách můžete i nabízená vozidla.

Žádné poplatky navíc

Nemusíte se bát žádných poplatků navíc. Platíte pouze za to, co skutečně potřebujete a využijete, nic navíc. Vyberete si takové užitkové vozidlo, které vyhovuje vašim potřebám, popřípadě některé doplňkové služby a to je vše. Uváděné ceny jsou koncové, bez skrytých poplatků.

A co minibus?

Pokud přemýšlíte o dovolené v zahraničí s celou rodinou či sháníte snadný způsob přepravy většího počtu osob, popřemýšlejte nad zapůjčením minibusu. Nabízí komfort a příjemný způsob cestování. Půjčovna minibusů vám nabízí bezkonkurenční ceny, možnost zapůjčení vozu do zahraničí, neomezený počet kilometrů, nejste tedy limitováni jejich počtem. Nabízí vám i praktické doplňky či balíčky, elektronické zabezpečení vozidla, dálniční známku, asistenční služby apod. Komplexní služby založené na kvalitě a vaší spokojenosti.

Similar Posts