Kdo již Chorvatsko navštívil, tak ví, že je to země s mnoha možnostmi. Nejen, že se člověk vykoupe v teplém a čistém moři, ale rozhodně si to tu užijete i mimo něj. Řada aktivit, která čeká jen na vás, je opravdu pestrá – od návštěvy kulturních památek až po sportovní vyžití, nekonečně dlouhé procházky po pobřeží včetně večerní zábavy. Abyste toto vše mohli uskutečnit, budete k tomu potřebovat také ubytování – Chorvatsko dovolená.

Nabídka zahrnuje hotely, apartmány, mobilní domy, ale rovněž robinsonády

Podle své povahy tak můžete zvolit klidnější, rušnější, ale i dobrodružnější ubytování. Snažíme se vyjít vstříc skutečně všem a dovolené společně s určenými místy, vybrat pečlivě s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Nepřeberné variace skýtají překvapení nebo sázku na jistotu. Jsou tací, kteří se sem moc rádi vrací a ubytování již nehodlají měnit, ale i jiní, kteří se těší na nové a dosud nepoznané.

Dobrodružství nebo raději klasika?

Trendem pro Chorvatsko dovolená se staly robinsonády. Jedná se prakticky o nový styl ubytování v kamenných domcích s komfortním vybavením v blízkosti moře, přesto na samotě. Také vás tento styl ubytování láká? Každý je svým způsobem dobrodruh, jen ho v sobě musí objevit. Pak už vám nic nebrání realizovat nezapomenutelnou dovolenou v jednom z těchto domků!

Tradiční volbou jsou stále hotely, apartmány, nověji taktéž mobilní domy. Ať už se rozhodnete pro Istrii, Kvarner nebo Dalmácii, s naším ubytováním rozhodně oceníte, že je vše na dosah ruky a vy tam dojdete hravě pěšky příjemnou procházkou. Moderně zařízené ubytování disponuje sociálním zařízením, klimatizací a připojením k WiFi, ale třeba i zahradou a grilem k posezení. Zastřešené terasy jsou výhodou, protože nejste celý den na slunci, přesto si užíváte přírody.

Chorvatsko je země, která se pyšní bujnou zelenou vegetací, blízko posazenými horami a čistým mořem. Proč si tento luxus nedopřát? Každý z nás touží po dovolené u moře a vy si jí můžete užít za skvělou cenovou relaci a ještě s vlastním výběrem. Chorvatsko dovolená vás zaručeně nezklame.

Similar Posts