Při výběru dovolené není důležitá pouze destinace, ale také musíte přemýšlet nad dopravou. Do blízkých míst lze využít vlastní automobil nebo dopravu autobusovou či železniční. Pro vzdálenější místa je ideální volbou doprava letecká. Pokud si dovolenou vybíráte přes cestovní kancelář, dopravu vám nabídne kompetentní zaměstnanec kanceláře. Pokud se však chystáte na dovolenou na vlastní pěst, musíte si způsob dopravy zajistit sami. V případě, že se rozhodnete cestovat s některou leteckou společností, je potřeba si objednat letenku.

Levné letenky, či letenky v akci

Na akční letenky se specializuje portál vyhledejletenky.cz, který shromažďuje akční letenky z celé řady webů na jednom místě. Díky tomu šetříte nejen čas, ale i své finanční prostředky, které můžete investovat do ubytování nebo nějakého zážitku, které cestování nabízí. Pro každou letenku je nastavena doba platnosti akce. Na webu si však letenku nekoupíte. Pokud si nějakou letenku vyberete, web vás přesměruje na příslušnou stránku společnosti, která akční letenky nabízí nebo vám poradí, kde a jakým způsobem si letenku objednat.

Vyzkoušejte multicity letenky

Multicity letenky jsou skvělý způsob cestování, jež vám umožní nakombinovat si levné letenky a to nejen po Evropě, ale i do celého světa. Díky multicity letenkám si můžete naplánovat cestu po Evropě, či do celého světa s různými zastávkami a to díky jednoduchému plánovači. Postačí pouze zadat datum odjezdu, místa, která byste rádi navštívili a časové rozpětí jednotlivých zastávek. Plánovač pak vybere vhodné letenky a nabídne vám nejzajímavější kombinace letů. Díky jeho orientaci na lety především nízkonákladové můžete vybírat z velkého množství levných letenek z celého světa. Pokud chcete získat letenky opravdu levné, vyzkoušejte zadat různá data odletů. Ceny letenek se mění v závislosti na zájmu cestujících.

Similar Posts