O fotopastech jste možná slyšeli ve spojitosti se zvířaty. Mnoho lidí je používá k tomu, aby monitorovali výskyt divokých zvířat ve volné přírodě. K tomu jsou fotopasti skvělé. Mnohem větší využití však mají pro ochranu majetku. Stejně jako mohou monitorovat přítomnost divokých zvířat, tak mohou monitorovat i nezvané hosty na vašem pozemku. Fotopast se jednoduše umístí na strom, odkud bude váš pozemek střežit.

Objevte možnosti fotopastí

Fotopast má maskovaný vzhled a po umístění na strom se stane prakticky neviditelnou. Budete o ní vědět jen vy a když k vám vkročí nezvaná návštěva, nebude mít ani ponětí, že ji sleduje fotopast. Fotopasti nesnímají v kuse, takže si nemusíte prohlížet žádný prázdný záznam. Disponují PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb a když k vám vkročí člověk nebo zvíře, fotopast ho během zlomku vteřiny vyfotí. Budete si prohlížet jen záznamy vetřelců. Skvělou volbou jsou fotopasti Bunaty. Disponují LCD displejem, takže si můžete fotografie nebo videa prohlížet přímo na těle fotopasti. Dokonce si můžete vybrat i GSM fotopasti, které vám budou pořízené snímky rovnou odesílat na telefon přes MMS nebo na váš email. S takovými fotopastmi budete mít aktuální přehled o dění na pozemku i tehdy,když budete mimo domov.

Nastavíte si, kdy má být fotopast aktivní a také, jestli chcete, aby pořizovala snímky nebo videa. Fotopasti dokáží pořizovat snímky i v noci a to díky neviditelnému nočnímu přísvitu. Vetřelce vyfotí a on si toho ani nevšimne. Fotopast Bunaty je maximálně spolehlivá a vydrží v exteriéru fungovat po celý rok. Je na baterie, takže ji můžete umístit naprosto kamkoliv, třeba i do lesa nebo na zahradu. Pokud jste měli vždy pochybnosti o tom, jestli váš pozemek někdo nežádoucí nenavštěvuje, s fotopastí budete mít jistotu.

Similar Posts