Ideálním časem, kdy navštívit Srí Lanku je období od prosince do konce dubna. Naplánujte si proto relaxaci v dalším roce třeba na Srí Lance. Ochutnáte prvý cejlonský čaj, poznáte usměvaví národ, uvidíte dokonalé přírodní scenérie a užijete si relaxace na pláži. 

Pozitivní atmosféra

Na Srí Lance na vás čekají usměvaví a přátelští lidé. Jejich nálada prostoupila celým ostrovem a Srí Lanka je místem, kde si opravdu pořádně odpočinete a vyčistíte si hlavu od stresu.

Národní parky

Navštivte na Srí Lance také nároční parky, například Hortonské Pláně, kde zažijete jedinečný východ slunce. V Udawalawe či Bundala na vás čekají překrásné labyrinty vodních toků a lagun.

Navštivte Polonnaruwu, ale i Sigiriyu

Polonnaruwa je bývalé sídelní město králů, které je plné buddhistických památek, tedy chrámů, soch, klášterů, nechybí ani palác. Je to obrovské archeologické naleziště, které je právem zapsáno na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Sigiriay, Lví skála, stojí jistě za návštěvu. Výšlap vám bude vynahrazen překrásným výhledem a pohledem na původní nástěnné malby.

Similar Posts