Pokud hledáte originální dárek pro své blízké, zkuste nahlédnout do e-shopu magieprirody.cz, objevíte zde zajímavé kousky vyrobené z minerálů.

Již v pradávných dobách věřili lidé v léčivou sílu minerálů a proto si z nich vyráběli šperky nebo doplňky do svých příbytků.

Co nabízí e-shop magieprirody.cz?

Samozřejmostí jsou šperky z minerálů. Ženy určitě potěší přívěsek, pro nějž byl použit růženín, ametyst nebo křišťál. Velmi oblíbené jsou také náušnice. Muži zase uvítají třeba náramek, jehož základ tvoří láva doplněná třeba jaspisem nebo tygřím okem. Proč právě láva? Vznikla sopečnou činnosti a v pradávných dobách lidé věřili, že se v ní ukrývá síla sopky. Velmi oblíbené jsou také přívěsky na klíče.

Jako dokonalý doplněk do bytu slouží surové kameny, drúzy nebo geody. Velmi oblíbený je ametyst, který bývá považován za kámen čistoty.

Originální dárek je svícen vyrobený z himalájské soli. Tyto svícny se vyrábějí ručně a každý kousek je tak originál. Svícen obsahuje otvor na čajovou svíčku. Jak plamen svíčky ohřívá sůl, do vzduchu se uvolňují ionty, které mají příznivý vliv na ovzduší. Své blízké však můžete obdarovat také solnou lampou elektrickou vytvarovanou do různých podob.

Dokonalým přínosem jsou také pyramidy vyrobené ze šungitu. Tento minerál je ideální volbou do míst, kde se nachází větší množství elektroniky nebo elektromagnetického záření. Pomáhá totiž harmonizovat prostředí. Minerál se těží pouze na jednom místě, v severozápadní části Ruska, u vesničky Sung. Šungit má prý schopnost vstřebávat vše škodlivé a špatné. Také se z něj vyrábí šungitová voda, která dezinfikuje a je obohacená o cenné minerály. V nabídce e-shopu naleznete pyramidy různých rozměrů a velikostí. Pyramidy jsou leštěné a mají nádherné černé zbarvení.

Similar Posts