Cítíte se vysílení? Většina lidí žije hektickým životem, ve kterém má denní rozvrh nabitý od rána do večera. Jen málokdo má dnes čas se na chvíli zastavit a odpočinout si. To má samozřejmě negativní dopad na naše tělo i mysl. Každý potřebuje relaxaci, aby nabral nové síly. Pokud cítíte, že si potřebujete odpočinout a zažít něco krásného, skvělou volbou je ubytování v korunách stromů.

Nejde o žert, ale o luxusní dřevěné domky, které jsou postavené v korunách stromů uprostřed lesa. Treehouse představuje unikátní ubytování. Můžete se v nich ubytovat a být na míle daleko od všech starostí. Už žádný vyzvánějící telefon, plná hlava starostí a městský hluk. Zažijete dokonalý klid, který bude narušený jen příjemnými zvuky přírody. Kolem vás nebude žádná betonová džungle, ale čistá příroda, večer si užijete výhled na hvězdnou oblohu jako nikdy předtím. Můžete si rozdělat oheň, užívat si klid a oddávat se odpočinku.

Kde treehouse najdete?

Jednotlivé domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany a budete z nich mít překrásný výhled na Ještěd, Bezděz i Ralskou pahorkatinu. Nikde nezahlédněte žádné sídliště, jen krásnou přírodu, nejde o žádné bunkry nebo chatrče, ale o luxusní dřevěné domky, ve kterých najdete vše potřebné, od pohodlné postele až po houpací síť, velkou terasu a mnoho dalšího. Ideální možností je zajistit si zde ubytování se svým protějškem, rodinou nebo třeba přáteli. Ubytování v korunách stromů je zážitkem na celý život. Pokud si připadáte jako kolečko ve velkém stroji, je nejvyšší čas se z toho stroje utrhnout a uvědomit si, že jste bytost, která potřebuje zažít svobodu a klid. Zde se vám nabízí mnoho místa na přemýšlení i zábavu, můžete podnikat různé výlety, grilovat, zajít do přírodní sauny a mnoho dalšího. Pro více informací jděte na Treehousejested.cz.

Similar Posts