Porto je překrásné město, které protíná řeka Douro, v jejímž údolí dozrává to nejlepší víno. Zaleťte si do Porto třeba jen na pár dní a nasejte zdejší jedinečnou atmosféru. Uklidníte se u sklenky portského a poznáte usměvavé Portugalce.

Co vám Porto nabízí?

Do Porta si můžete zaletět, a to z Prahy se zpátečním letem kolem 2 000- 3 000 tam i zpět. Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla, pití a příjemné městské atmosféry, Porto si rychle zamilujete. Doporučujeme si první den projít město, objevit jeho krásná zákoutí i pohled na domy z druhého břehu. Pokud vyrazíte do Porta na víkend, můžete navštívit velký bleší trh, na kterém objevíte mnoho jedinečností, ale i řadu cetek.

Sklenku portského, prosím

Co si budeme nalhávat, tím nejpodstatnějším na Portu je víno. Zajděte navštívit sklepy s portským vínem a dopřejte si také ochutnávky portského. Navštívit tak můžete i více sklepů a ochutnat různé značky portského. Portské víno je silnější, dokonale voní a zahřeje vás na duši. To vše zajezte skvělou francesinhou! Objevte i vy kouzlo Porta.

Similar Posts