Chystáte se na své dovolené využít možnost potápění? Ať již míříte do Egypta či na Bajkal, nezapomeňte se pojistit. Jaké pojištění je pro potápěče vhodné?

Připojištění potápění

V případě, že se chystáte potápět, vyberte si specializované pojištění například u pojišťovny ERGO, která nabízí speciální připojištění potápění. Jeden ze členů představenstva pojišťovny je sám vášnivý potápěč, proto vytvořili pro tento sport speciální připojištění, která vám pokryje vše potřebné. Pojištění potápěčů si tak můžete sjednat velmi rychle, a to z tepla svého domova, bez nutnosti navštívit pobočku. Zadejte údaje o vaší cestě, upřesněte specifikaci nutnou pro provedení kalkulace, a uložte si pojistnou smlouvu.

Rekreační potápění

Chystáte se objevovat krásy moře v letovisku, kde se budete vyskytovat? Právě pro vás je určeno pojištění pro rekreační potápění, kdy se budete vyskytovat v hloubce do 40 metrů. Proč nevyzkoušet tento nádherný sport? Se správně zvoleným pojištěním jste vždy kryti.

Na co nezapomenout před cestou

Ať již se chystáte na dalekou výpravu za potápěním, nebo jste se rozhodli pro pohodovou dovolenou v oblíbeném letovisku, nezapomeňte si před svou cestou sjednat cestovní pojištění. Výhodou dnešní doby je, že si vše můžete za výhodnou cenu sjednat bez nutnosti návštěvy pobočky. Například pojišťovna ERGO nabízí možnost sjednání všech běžných pojištění, včetně cestovního, online.

Co je potřeba ke sjednání pojištění

Sjednání pojištění nikdy nebylo jednodušší – stačí zadat detaily o vaší cestě, jako je počátek a konec pojištění, destinaci, kam míříte, a také počet a věk osob, které budou cestovat. Sami si dále podle svých preferencí zvolíte tarif pojištění, který pokryje potřeby vaší cesty. Nakonec vyplníte údaje o pojištěných osobách a uhradíte platbu za pojistné.

S dobrým pojištěním si svou cestu skutečně vychutnáte!

Similar Posts